Baza placówek pomocowych

Stowarzyszenie Teen Challenge. Poradnia Ambulatoryjna Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia placówki ambulatoryjne (poradnie)

ul. gen. Maczka 10, Miastko (województwo pomorskie)

telefon: 59 857 02 67

faks: 59 85702 64

e-mail: biuromisji@teenchallange.pl

strona WWW

Odbiorcy: od 13 r.ż., z problemem narkotykowym i ich rodziny, również osoby zobowiązane przez sąd do leczenia, uzależnieni behawioralnie przy współwystępowaniu uzależnienia od substancji psychoaktywnych).

Oferta: poradnictwo, psychoterapia – indywidualna, grupowa, grupy – wstępne/edukacyjne, motywujące do leczenia, edukacja dotycząca szkód zdrowotnych, konsultacje prawne, współpraca z lokalnym systemem pomocy społecznej, grupy – wsparcia/edukacyjne, zapobiegania nawrotom, warsztaty – rozwoju osobistego, aktywizacji zawodowej, lekarz – psychiatra, ogólny, testy na obecność metabolitów narkotyków w moczu bezpłatnie.

Dane adresowe i zakres udzielanej pomocy pochodzą z NARKOMANIA. Informator na temat placówek udzielających pomocy osobom z problemem narkotykowym, pozycji wydanej przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii w 2017 r. (VIII edycja) (pobierz jako PDF)

« wróć do formularza wyszukiwania

Inne listy placówek pomocowych

Inne zasoby