BUNT NASTOLATKA – podcast z webinarium

25 stycznia 2022  

W serwisie YouTube Strefy Psyche Uniwersytetu SWPS dostępny jest wykład dra Konrada Piotrowskiego nt. dorastania i charakteryzującego ten okres buntu nastolatków.

Okres buntu to dla młodych ludzi czas tak trudny, jak ważny. Podobnie dla ich opiekunów.
Jak pomóc dziecku przejść przez ten etap rozwoju, jak przygotować się samemu i pozytywnie wykorzystać trudności?


Bunt nastolatka, czyli ważny i konieczny kryzys rozwojowy – dr Konrad Piotrowski, Michalina Mruczyk

O tym mówi dr Konrad Piotrowski, psycholog rozwoju, w webinarium zorganizowanym 11. stycznia 2022r. przez Strefę Psyche Uniwersytetu SWPS.

Zachęcamy do obejrzenia!

Dr Konrad Piotrowski – psycholog rozwoju, zainteresowany przede wszystkim zmianami, jakie następują w okresie dorastania i wczesnej dorosłości. W swojej pracy naukowej zajmuje się tematyką rodzicielstwa, perfekcjonizmu, rozwoju tożsamości. W ostatnim czasie szczególnie zajmuje go zagadnienie wypalenia rodzicielskiego i żałowania decyzji o posiadaniu dzieci. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychologii Rozwoju Człowieka, European Association for Developmental Psychology oraz International Society for Research on Identity. Wyniki swoich badań regularnie prezentuje na krajowych i międzynarodowych konferencjach naukowych, jest także autorem wielu prac naukowych o zasięgu międzynarodowym. Na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu uczy studentów psychologii rozwoju człowieka w cyklu życia, prowadzi także zajęcia poświęcone perfekcjonizmowi, rozwojowi nastolatków i przywiązaniu do rodziców w okresie dzieciństwa i dorastania.

Ewentualne uwagi, pytania lub komentarze prosimy kierować na adres redakcja@narkomania.org.pl